neděle 6. listopadu 2016

Říjen 2016

Zdravím!
Nastal listoipad a s tím i mé oblíbené shnutí posledního měsíce. Říjen pro mě znamená konec druhého měsíce na střední, takže...co já a střední?

Co se týče orientace, tak si opravdu poradím a najdu každou učebnu. Jediným problémem jsou pro mě kabinety vyučujících, protože když mi řeknou kabinet 440, automaticky hledám ve čtvrtém poschodí, ačkoliv se právě tento kabinet z nevysvětlitelných důvodů náchází v patře druhém. Je zvláští, že už po dvou měsících mi celá ta škola vůbec nepřipadá velká ani děsivá. Prostě škola. I když je vtipné, že my máme hodiny jen v prvních dvou patrech, takže patra vyšší (3. a 4.) a dílny jsou pro mě španělská vesnice.

Když už jsem začala ty učebny, můj největší postrach je učebna s číslem 1, která slouží jako jedna z počítačových učeben a my tam máme pravděpodobně jeden z nejhorších předmětů- Techniku administrativy aka PSANÍ VŠEMI DESETI. Jedná se o dvouhodinovku jednou týdně, během které uvažuji nad tím, co já tam vlastně dělám. Ruce bolí od neustále zvednutého zápěstí. Prsty bolí, protože z toho chytám takové nervy, že je mám celou dobu v křeči. V podstatě jde o hodinu, která se dá přirovnat k fyzickým trestům. Okay, uznávám, přeháním, ale v té hodině vám to tak doopravdy připadá.
Úplně nejlepší je známkování, kde mám známky 3, 5, 5. Popravdě? Ta poslední 5 je tam proto, že jsem na hodině z důvodu nemoci nebyla. Ano, pokud nejste na hodině, máte za 5. Spravedlivé, že ano?

Nějaká výročí? 
Když jsem se tak zamýšlela nad faktem, co se dělo minulý rok touhle dobou vzpomněla jsem si na jednu z nejlepších věcí-Anglie. Je to už rok, co jsem byla v Anglii, ale i tak mám vzpomínky v živé paměti.

Jinak jsem znovu rozjela youtube channel, takže pokud chce vědět, jaký byl můj rok jako komplet :

A co vy a váš říjen?

Adéla

0 komentářů:

Okomentovat

Doufáme,že se vám příspěvek líbil. Co kdybyste nám na něj nechali názor v komentářích?

Všechny texty (mimo anotace a citace) jsou výtvory mé osoby. Template created by Lasantha Bandara. Používá technologii služby Blogger.

Pravidelní čtenáři